(Kahramanmaraş) Hopurlu Şehit Eyüp Geyik İlköğretim Okulu

Değerli okuyucularımızın kaliteli konulara zorluk çekmeden ulaşabilmesi ve anlayabilmesi amacıyla detaylı araştırmalar oluşturduk. (Kahramanmaraş) Hopurlu Şehit Eyüp Geyik İlköğretim Okulu sayfasını okurken bilgi paylaşılan diğer yazıları okumayı ihmal etmeyin. İleride aradığınızda kolayca web sitemize gelebilmek isterseniz okul.uzman.org’u favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. Alt taraftaki Linki seçerek, Türkiye’nin tüm okul ve ünversiteleri mevzularında en taze enformasyona sahip olabilirsiniz. Sağ ve Soldaki gelişmiş arama linklerimizi kullanarak ta hemen, görüntülemek istediğiniz kapsamlı sonuçları alabilmeniz olasıdır. Sitemizin temel teması okullar & üniversiteler için; E-okul, E-Kayıt verileri, Ders Programları, Kayıt Belgeleri, Kayıt Ücretleri, Öğretmen Listeleri, Sınav Programları, Veli Bilgilendirme Servisi (VBS), Web Siteleri, Adres ve Telefonları

okul.uzman.org olarak sitemizi ziyaret edenlerin güncel bilgilere vakıf olabilmesi için kurslar kişiselgelişime destek verecek dershaneler bilgileri 25 10 2014,içeren günlük listelerdir.

Şahsi Gelişimin Zorunluluğu

(Kahramanmaraş) Hopurlu Şehit Eyüp Geyik İlköğretim Okulu-44Eğer büyük düşünme yeteneğini kullanırsanız iyi yaşam sürersiniz. Huzur içinde yaşarsınız. Bir yandan amaçlarınıza ulaşmış, hem yüksek gelirli biri olarak iyi yaşarsınız. Dostluklar büyük çaplı kurulur, saygılar büyük olur. Birey yaşaması gereken hayat standardını kendisi şekillendirir. Büyük düşünme yetisindeki şahıslar kendilerine büyük hedefler belirler ve bu hedeflere ulaşmak için hırsla çalışırlar, nihayetinde hedeflediklerine yüzde yüz erişemeseler bile yaşam kalitelerini arttırırlar. Hayatınızdaki her bir sorun, içinde bir armağan tutar. Yaşam süresince çözülecek dertler hiç bitmez. İyi düşünebilen birbirey sorunlardan ders çıkarırsa elde ettiği tecrübe onun için çok değerli edinimdir. Bir fikir hakkında durup düşünmek büyüleyici ve aynı zamanda eğitici bir uğraştır. Zor olarak adlandırılan sorunların kesin bir yolu-çözümü bulunur. Sorun yoksa, öbürüne de ulaşamazsınız. O halde, niçin problemlerimizden yakınırız? Niçin kolay bir hayat isteriz? Sorun yoksa çözüm bulunmaz. Önemli olan dertleri çözüme kavuşturup tecrübeyi yükseltmektir. Gerçekte ne yaptığınız, vaatlerinizden daha değerlidir. Hayata geçirdiğiniz işler yapacaklarınızın yansımasıdır. İnsanlar boş düşüncelere bakmaz geçmiş başarılara bakarlar. Eylemleriniz sizlerin karakterinizi meydana getirir. Düşünülenler insanın gizli odasıdır. Aslolan kişilik davranışlar ile oluşur. Görevleri sonuca kavuşturmak oldukça mühimdir. Önemli ya da önemsiz bakmaksışzın bitirilen işler, ilerideki işlerin referansıdır. Disiplinli düşünmek kendine saygıyı ortaya çıkaran çok kıymetli iştir. Büyük isimlerin gerçekleştirdikleri, diğer insanlar için model olmalıdır.